• کارت عضویت باشگاه

  1391/4/24

  اعضای محترم باشگاه مشتریان ماندوی

  ماندوی ضمن قدردانی از توجه شما برای عضویت در باشگاه مشتریان، به آگاهی می رساند کارت عضویت باشگاه به همراه بروشور اطلاع رسانی درباره ویژگی ها و امتیازات هر سطح از عضویت، برای شما ارسال گردیده است.

  ماندوی امیدوار است از این طریق بتواند ارتباط مستمر و صمیمانه تری با شما برقرار کند. به همین خاطر از جنابعالی خواهشمندیم با نظرات و پیشنهادهای خود ما را در اداره هر چه بهتر این باشگاه مطابق خواست و سلیقه خودتان  یاری نمایید.

   

  مدیریت باشگاه مشتریان ماندوی

 • عرضه محصولات جدید ماندوی در سراسر نمایندگی های فروش

  1393/2/21

  از جدیدترین محصولات 2014 ماندوی در سراسر نمایندگی های فروش محصولات ما دیدن فرمایید

  برای ملاحظه کاتالوگ محصولات اینجا را کلیک کنید

 • افتتاح شعبه جدید: مشهد هتل مجلل درویشی

  1391/12/9

  افتتاح شعبه چهارم ماندوی این بار در مشهد

  بزرگترین و تنها هتل پنج ستاره مجلل تاپ کشور،بازارچه سنتی هتل درویشی

 • مجله تخصصی خواب به خانه های شما می آید

  1391/4/26

  ماندوی نخستین  نشریه تخصصی خواب و کالای خواب در ایران  را منتشر می کند.

  مدیریت باشگاه مشتریان ماندوی پیش از این، از مشتریان خود تقاضا کرده بود که نام پیشنهادی خود برای این مجله را از طریق پیامک اعلام نمایند وبرنده سفر به جزیره زیبای کیش شوند.

  سیل پیامک های شما با واژه های مختلفی نظیر:

  نرمه، همه پسند،خواب کهف، رسا، رویای بیداری، رویای شیرین، بالین، شب خوش، شوکا، هارمونی، ارکیده، نوازش، خواب آرمانی، آراد وندا، خلیج همیشه فارس!!!و یورغانچی!!! به شرکت ماندوی روانه شد.

  این مجله به زودی با اطلاعات کامل و جالبی در خصوص داشتن خواب خوش و راحت، روانشناسی خواب دیدن، درمان اختلالات خواب و.... از طریق شعبه های فروشگاه ماندوی و ارسال برای اعضای باشگاه مشتریان در دسترس شما خواهد بود.

   

  منتظر خبرهای جالب ماندویی باشید

 • ماندوی به یوسف آباد هم رسید

  1391/4/22

   سومین شعبه از فروشگاه های زنجیره ای ماندوی همزمان با عید فطر در یوسف آباد تهران افتتاح خواهد شد.  ماندوی تنها با گذشت یکسال از فعالیت خود توانسته تجربه ی متفاوتی را در عرضه کالای خواب مرغوب، زیبا  و شیک را برای پایتخت نشین ها فراهم کند.

  ماندوی در گام اول با هدف معرفی و ارائه محصولات  بی رقیب  و با کیفیت توانست نام خود را بر سر زبان ها جاری کند و حالا بنا بر درخواست مشتریان، گام بعدی را برای رشد و توسعه خود با افتتاح شعبه جدید در گوشه ای دیگر از شهر تهران برداشته است.

  درهای شعبه جدید فروشگاه ماندوی در یوسف آباد، به زودی برای عرضه ی جدیدترین و زیباترین محصولات به روی مشتریان گشوده خواهد شد.

   

  منتظر خبرهای خوب ماندویی باشید