+
 

گروه ماندوی به عنوان ارائه دهنده کالاي خواب باکيفيت فعاليت خود را از سال 1381 آغاز کرده است. شرکت با برخورداري از سابقه 30 ساله بنيانگذاران خود در کالاي خواب در بازار ايران و با توجه به شناختي که از بازار دارد از فقدان محصولات با کيفيت دربازار به خوبي آگاه بوده به دنبال پاسخ دهي به نيازها و خواسته هاي روبه رشد مشتريان است. آنچه در ذهن ما مي گذرد اين است که محصولات موجود در بازار هنوز شايسته سليقه بالاي مصرف کنندگان ايراني نیست بنابراين سعي مي کنيم با جمع آوري بهترين محصولات از توليد کنندگان معتبر جهان به برآورده شدن خواسته هاي شما مشتريان عزيز کمک کنيم.

محصولات ما از پارچه هايي بسيار با کيفيت ( تنسل و ویسکوز...) تهيه مي شوند که براي سلامتي و راحتي شما مصرف کننده بسيار مناسب مي باشند. اين محصولات در چند گروه عرضه مي شوند تا مصرف کننده بتواند ، محصولي متناسب با نياز و خواسته خود داشته باشد. علاوه بر اين ما براي فرزندان شما نيز محصولاتي داريم تا آنها بتوانند در دنياي بچه گانه خود،محصولات دلخواه خود را انتخاب نمايند. تمام محصولات ما با مارک هاي معتبري ارائه مي شوند که از شرق آسيا و اروپا و از بهترين توليدکنندگان ، تهيه و عرضه مي شوند.ما در تهران با بيش از 50 فروشگاه معتبر در نقاط مختلف شهر سعي کرده ايم دسترسي شما را به محصولاتمان آسان نماييم .

ماموريت ما
ما بر اين باوريم که خواب راحت ، مقدمه روزي موفق است . بنابراين سعي ميکنيم که اسباب خوابي راحت و آرام را براي مصرف کنندگان فراهم آوريم .

ارزش هاي ما
ما به مصرف کنندگان بعنوان اساس کسب و کار خود نگاه مي کنيم و معتقديم که ميتوان با ارائه محصولات خوب و جلب رضايت مصرف کننده به سودآوري مورد نظر دست يافت .

 

در اين راستا ما به اين ارزش ها پايبنديم:

  • احترام به آزادي مصرف کننده .
  • رضايت بلند مدت مصرف کننده .
  • ارتباط بلند مدت با مصرف کننده .
  • کمک به حفظ سلامتي مصرف کننده .
  • فراهم آوردن کيفيت جهانی با قيمت خوب براي مصرف کننده .
  • افزايش اطلاعات مصرف کننده درباره کالای خواب.


محصولات اصلی ماندوی با سه نام تجاری SaintMarc و Luolai و Timax عرضه می‌شوند. تمام این محصولات در بازارهای بین المللی به فروش می‌رسند. تنوع رنگ و طرح، کیفیت بالا، و بسته بندی‌های منحصر به فرد از جمله مزایای این محصولات به شمار می‌روند.
در راستای گسترش و تنوع محصولات، شرکت برندهای جدیدی را نیز به سبد کالاهای خود اضافه نموده که از جمله آن میتوان به برند  Home Sweey Home اشاره کرد.


فروشگاه های ماندوی در راستای ارائه کالای خواب با کیفیت بالا و لوکس توسط گروه ماندوی در ایران تاسیس شده اند. دراین فروشگاه ها انواع کالای خواب ازقبیل لحاف، روتختی، با لش، کاور لحاف، حوله و سایر محصولات مرتبط با برندهایی از کشورهای گوناگون نظیر فرانسه، ترکیه، چین و ... عرضه می شود. مدیران این مجموعه سعی بر این دارند که با لحاظ کردن انتظارات مصرف کنندکان بهترین محصولات را تهیه و ارائه نمایند. محصولات اصلی ماندوی با سه نام تجاری Home Sweet Home و SaintMarc و Luolai و Timax عرضه می‌شوند. تمام این محصولات در بازارهای بین المللی به فروش می‌رسند. تنوع رنگ و طرح، کیفیت بالا، و بسته بندی‌های منحصر به فرد از جمله مزایای این محصولات به شمار می‌روند.
از دیدگاه مدیران ماندوی، مشتری مهمترین رکن فعالیت شرکت است. بنا‌براین همه کارکنان تلاش می‌کنند تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نمایند. ما در ماندوی بر این باوریم که موفقیت ما در گرو رضایت مشتریان است، بنا‌براین از تمام توان خود برای بهبود ارزش دریافتی مشتریان استفاده می‌کنیم تا به رسالت ماندوی مبنی بر ارائه کالای خواب لوکس و با کیفیت جامه عمل بپوشانیم.